Kyokushin-kan Official Website

Kyokushin-kan Official Website

Kyokushin-kan EU Official Website

Kyokushin World Union Official Website

International Membership Information Page

Polska Strona Kyokushin-kan

Informacje o Kyokushin w Polsce - onekyokushin.pl

A A A

Archiwum aktualności rok 2012

 • I Otwarty Turniej Gwiazdkowy w Kumite Kyokushin Karate - Golina 2012

  15 grudnia 2012r. odbyły się w Golnie „I Otwarty Turniej Gwiazdkowy w Kumite” organizatorem tych zawodów był Regionalny Klub Kyokushin Karate w Koninie prowadzony przez Sensei Wiesława Więckowskiego.
 • Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin - Włocławek 2012

  W sobotę, 1 grudnia 2012 roku na Hali OSiR we Włocławku odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży. W zawodach wzięło udział prawie 180 zawodników reprezentujących kluby Karate Kyokushin z całej Polski, organizatorem całej imprezy był Włocławski Klub Karate Kyokushin.
 • Międzynarodowe Seminarium Sztuk Walki - Łącko 2012

  24 Listopada w malowniczej miejscowości Łącko, odbyło się Międzynarodowe Seminarium Sztuk Walki połączone z Międzynarodową Budo Galą "BUDO BUSHI HALL OF FAME". Nasz klub w skromnym trzy osobowym składzie (Wiesław Więckowski oraz Krystian Kołodziejczak i Radosław Napierała) miał również możliwość i przyjemność uczestnictwa oraz doskonalenia swoich umiejętności z zakresu samoobrony podczas tego seminarium.
 • Pokaz Karate - 8 Ogólnopolski Turniej Badmintona - Konin 2012

  27 października w Koninie odbył się 8 Ogólnopolski Turniej w Badmintona zorganizowany przez Stowarzyszenie Sprawni Razem w Koninie przy współpracy między innymi Fundacji Otwarcie. Podczas zawodów nasz Klub miał okazję zaprezentowanie sztuki Karate poprzez wykonanie specjalnie na tą okazję przygotowanego pokazu Karate Kyokushin-Kan.
 • Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin - Sieradz 2012

  W sobotę, 6 października 2012 roku na sali sportowej SP nr 10 w Sieradzu odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Sieradza. W zawodach wzięło udział prawie 200 zawodników reprezentujących 25 klubów z całej Polski, a także Estonii, Rosji oraz Czech.
  W zawodach wzięło udział prawie 200 zawodników reprezentujących 25 klubów z całej Polski, a także Estonii, Rosji oraz Czech a organizatorem całej imprezy był Sieradzki Klub Kyokushin Karate.
 • Pokaz Karate - Festyn Rodzinny - Zagórów 2012

  W ostatnią sobotę września Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Zagórowskiej zorganizowało Festyn Rodzinny z okazji Pożegnania Lata. Nasz klub był również obecny na tej imprezie i przeprowadził pokaz karate przygotowany przez sekcję w Zagórowie.
 • YouTube news vol. 3 - Japonia 2012

  Zapraszamy do obejrzenia najnowszych informacji filmowych z Honbu Dojo w Japonii.
 • Nowa sekcja klubu w Słupcy – Słupca 2012

  Miło nam poinformować, że z dniem 17.09.2012r. powstała nowa sekcja naszego klubu w Słupcy.

  Treningi w tej sekcji odbywać się będą w każdy wtorek od godziny 18.30 do 20.00 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3, ul. Kopernika 13 w Słupcy.
 • Pokaz Karate - FETA na zakończenie lata - Konin 2012

  Pożegnanie lata na konińskim amfiteatrze jak co roku przyciągnęło wielu mieszkańców Konina. Wśród wielu niedzielnych atrakcji nie zabrakło również emocji sportowych. Można było podziwiać zmagania w siatkówkę plażową jak i turniej streetball. Dodatkowo każdy z mieszkańców mógł spróbować zupy meksykańskiej gotowanej przez gwiazdę teatru oraz telewizji Cezarego Żaka. Na Fecie nie zabrakło również pokazu karate który wykonał nasz klub.
 • Pokaz Karate na Zawodach Konnych - Zagórów 2012

  12 sierpnia 2012 roku nasz klub miał okazję zaprezentowania swoich umiejętności na pokazie karate przeprowadzonym podczas Międzynarodowych Zawodów Konnych CSN w skokach przez przeszkody zorganizowanych przez Klub Jeździecki w Zagórowie. Patronat nad zawodami objął Wicepremier Waldemar Pawlaka oraz Minister Eugeniusz Grzeszczak.
 • Letni Obóz Karate Kyokushin-Kan - Dźwirzyno 2012

  Od 23 do 29 lipca 2012 roku 80 młodych karateków z Czaplinka, Inowrocławia, Goliny, Konina oraz Zagórowa uczestniczyło w Letnim Obozie Karate zorganizowanym wspólnie przez ośrodki Kyokushin-Kan Karate w Polsce.
 • YouTube news vol. 2 - Japonia 2012

  Zapraszamy do obejrzenia najnowszych informacji filmowych z Honbu Dojo w Japonii.
 • Pokaz Karate na Festynie Rodzinnym - Radolina 2012

  17 czerwca 2012 roku nasz klub miał okazję zaprezentowania swoich umiejętności na pokazie karate przeprowadzonym podczas Festynu Rodzinnego w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Radolinie.
 • 2 Otwarte Mistrzostwa Zagórowa w Kata - Zagórów 2012

  Wyjątkowo w niedzielę 3 czerwca na Hali Sportowo-Widowiskowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Zagórowa w Kata. Organizatorem zawodów był Regionalny Klub Kyokushin Karate-Do Konin reprezentowany przez sensei Wiesława Więckowskiego, natomiast sędzią głównym był sensei Daniel Gorczyca.
 • Pokaz Karate dla Radia Planeta - Konin 2012

  Dnia 1 czerwca 2012 miał miejsce pokaz dla Radia Planeta odbywające się w Galerii Nad Jeziorem.

 • Pokaz Karate na Festynie Rodzinnym - Konin 2012

  W sobotę 26 maja podczas festynu rodzinnego w Koninie przy Gimnazjum Salezjańskim, nasz klub zaprezentował pokaz karate, który poprowadził sensei Wiesław Więckowski.
 • Letni Obóz Kyokushin-kan - Dźwirzyno 2012

  W dniach od 23 do 29 lipca 2012r. Regionalny Klub Kyokushin Karate-do w Koninie organizuję letni obóz karate dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w Dźwirzynie nad morzem.
 • YouTube news - Japonia 2012

  Zapraszamy do obejrzenia najnowszych informacji filmowych z Honbu Dojo w Japonii.
 • Ognisko Klubowe - Zagórów 2012

  30 kwietnia 2012 roku z inicjatywy pań Elżbiety Struszczyk i Małgorzaty Matuszak odbyło się pierwsze, ale na pewno nie ostatnie ognisko klubowe sekcji Zagórów.
 • Danish Open Full Contact Karate Tournament – Dania 2012

  W sobotę 28 kwietnia 2012 roku odbyły się Międzynarodowe Zawody Kyokushin Karate „DANISH OPEN” w Kopenhadze. Do udziału w zawodach zgłoszonych zostało przeszło 290 zawodników z europy między innym z takich krajów jak Holandia, Niemcy, Rosja, Szwecja, Hiszpania, Serbia, Austria, Pakistan. Organizatorem całych mistrzostw był Shihan Flemming Jinzen Schrøter 7. Dan przedstawiciel DKKF (Danish Contact Karate Federation).
 • 2 Otwarty Puchar Wielkopolski w Kumite - Konin 2012

  W sobotę 14 kwietnia 2012 roku w Koninie w Sali Szkoły podstawowej nr. 9, odbył się II Otwarty Puchar Wielkopolski w Kumite bez podziału na organizacje i style. W zawodach udział wzięło blisko 70 zawodników reprezentujących różne sztuki walki.
 • Ferie zimowe z Karate Kyokushinkan - Konin 2012

  Ferie zimowe to czas odpoczynku i wytchnienia od szkoły a co za tym idzie i nauki zarówno dla uczniów jak i nauczycieli. W tym roku jak i w poprzednich latach nasz klub zorganizował w pierwszym tygodniu ferii półkolonie dla najmłodszych jak i trochę starszych adeptów sztuk walki.
 • I Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin dla dzieci, o Puchar Burmistrza Czaplinka - Czaplinek 2012

  W minioną sobotę 21.01.2012r. odbył się I Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin dla dzieci, o Puchar Burmistrza Czaplinka. W zawodach wzięło udział 79 zawodników oraz zawodniczek z miejscowości: Bydgoszcz, Czaplinek, Golina, Inowrocław, Konin, Mirosławiec, Wierzchowo Pom., Zagórów. Zawody rozegrano w dwóch konkurencjach grappling oraz kumite z podziałem na płeć, wiek oraz wagę zawodników.

 • Pokaz Karate na XX Finale WOŚP - Konin 2012

  8 stycznia to dzień wyjątkowy dla wszystkich wcześniaków oraz ich mam jak i wszystkich kobiet w ciąży chorych na cukrzycę, tego dnia podczas wielu imprez organizowanych w całym kraju oraz poza granicą państwa przeprowadzana jest zbiórka pieniędzy na najpotrzebniejszy sprzęt medyczny ratujący życie. Jak wszyscy wiedzą ta wielka akcja wielkich serc to Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP gra już okrągły XX raz, tym razem zbieramy na najpotrzebniejszy sprzęt potrzebny do ratowania życia wcześniaków oraz na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

 • Honorowa odznaka za zasługi dla miasta Konina - Konin 2012

  Miło nam poinformować że, sensei Wiesław Więckowski został odznaczony honorową odznaką za zasługi dla miasta Konina. Odznaczenie otrzymał z rąk przewodniczącego rady miasta Konina Wiesława Steinke. Serdecznie gratulujemy i życzymy senseiowi wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku 2012.