Kyokushin-kan Official Website

Kyokushin-kan Official Website

Kyokushin-kan EU Official Website

Kyokushin World Union Official Website

International Membership Information Page

Polska Strona Kyokushin-kan

Informacje o Kyokushin w Polsce - onekyokushin.pl

A A A

Archiwum aktualności rok 2014

 • Ogólnopolski Turniej IKO Karate Kyokushin - Płock, 6.12.2014

  W dniu 6.12.2014r skromna, siedmioosobowa ekipa z naszego klubu wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju IKO Karate Kyokushin...
 • Seminarium kumite 2014

  W dniach 20-22.11.2014r po raz kolejny gościliśmy Brandona Denito (6 dan - Szwecja), z którym mogliśmy szlifować sztuki walki.
 • IV Otwarty OgólnoPolski Puchar w Kumite Karate Kyokushin - Konin 2014

  W dniu 08.11.2014 rok w hali sportowej w Kawnicach odbył się IV Otwarty OgólnoPolski Puchar w Kumite Karate Kyokushin. W zawodach uczestniczyło 124 zawodników z takich miast jak Poznań, Bydgoszcz, Czaplinek, Rogalinek , Konin -Regionalny Klub Kyokushin, Tuliszków, Zagórów, Konin Shoters, Konin Capuera, Biskupice , Łubowo, z różnych organizacji sportów walki min: Karate Kyokushinkan, IBK Kyokushin, IKO Kyokushin, Shindokai Karate, Karate Shotokan,Ju Jitsu,Capuera.
 • MISTRZOSTWA POLSKI IBK - Łubowo 2014

  W minioną sobotę 25.10.2014 odbyły Mistrzostwa Polski IBK w formułach Knockdown-Junior, Grappling-Junior, Budokai-Senior, K1-Senior oraz MMA-Senior. Gminna Hala Sportowa w Łubowie znów była pełna kibiców, zawodników oraz VIPów. Licznie stawili się zarówno młodzi juniorzy jak i pełnoletni seniorzy. Tuż po trzynastej rozpoczęły się zawody juniorów. Twarde rundy walk eliminacyjnych knockdown były zaledwie wstępem do zaciekłej rywalizacji w finałach.
 • Puchar Polski Północnej Kyokushin - Tuliszków 2014

  W dniu 11.10.2014 rok w hali sportowej w Tuliszkowie odbył się Puchar Polski Północnej IBK Kyokushin. W zawodach uczestniczyło ponad 100 zawodników z takich miast jak Poznań, Bydgoszcz, Kraków, Włocławek, Konin, Tuliszków, Zagórów, Krosno, Ostroróg, Łubowo, Łask, Wilkowice, Sompolno.
 • Międzynarodowym Turnieju o Puchar Prezydenta Sieradza - Sieradz 2014

  Prawie trzystu zawodników z sześciu państw zdecydowało się na udział w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Prezydenta Sieradza 2014-10-15.
 • 4 OTWARTY OGÓLNOPOLSKI PUCHAR W KUMITE KARATE KYOKUSHIN - Konin 2014

  W dniu 8 listopada 2014 roku po raz czwarty w historii Konina jak i Wielkopolski odbędzie się Otwarty Ogólnopolski Puchar w Kumite Karate Kyokushin. Zapraszamy wszystkich pasjonatów sztuk walki do uczestnictwa w tym przedsięwzięciu. Wstęp na zawody dla widzów jest darmowy. Zapraszamy wszystkie kluby zarówno te ćwiczące Kyokushin jak i inne style walki do udziału.
  Po więcej szczegółów kliknij >> tutaj <<
 • Treningi czas zacząć!!!

  Nowy sezon treningowy 2014/2015 właśnie został rozpoczęty. Zmieniły się godziny treningów proszę więc o ich sprawdzenie.
 • 4 Ogólnopolski Otwarty Turniej Karate Kyokushin w Kata - Zagórów 2014

  Już po raz 4 w Zagórowie odbędzie się Ogólnopolski Turniej Kyokushin Karate w Kata. W tym roku jak i w ubiegłych odbędzie się on w dniu 1 czerwca. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkie Federacje Karate Kyokushin jak i inne federacje karate mające swoją podbudowę na Karate Kyokushin.
 • Kyokushin Karate International Summer Camp - Międzynarodowy Obóz Karate Kyokushin-Kan - Dźwirzyno 2014

  W dniach od 24 lipca do 02 sierpnia 2014r. Regionalny Klub Kyokushin Karate-do w Koninie organizuję letni obóz karate dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w Dźwirzynie nad morzem.
 • Puchar miasta Rogalinek - Rogalinek 2014

  W sobotę 29.03.2014 w Rogalinku odbył się turniej walk Karate Kyokushin. Udział wzięło 94 młodych zawodników i zawodniczek z całej Polski. Był to turniej debiutów. Juniorzy walczyli w kategoriach grappling oraz knock-down. Odbyły się też walki seniorów w formule "K1-Senior Pierwszy Krok", gdzie swe siły sprawdzali zawodnicy dorośli ale początkujący na tatami.
 • Sportowe zakończenie roku - Konin 2014

  18 marca 2014 roku blisko 200 najlepszych w Koninie sportowców, trenerów i działaczy pojawiło się na scenie sali widowiskowej Konińskiego Domu Kultury w roli wyróżnionych przez Prezydenta Józefa Nowickiego na Sportowym Zakończeniu Roku 2013.
 • Międzyklubowy trening karate - Konin 2014

  14 marca 2014. z inicjatywy Regionalnego Klubu Kyokushin Karate w Koninie oraz Wielkopolskiego Klubu Sportów Walki Turek - Tuliszków odbył się międzyklubowy trening kumite dla dzieci i młodzieży. W zajęciach uczestniczyli zawodnicy z tych klubów oraz ich sekcji z miejscowości ościennych.
 • Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Inowrocław 2014

  25 styczna w Hali Widowiskowo-Sportowej znajdującej się przy Alei Niepodległości w Inowrocławiu, odbyły się OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO KARATE KYOKUSHIN pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia.
 • II OGÓLNOPOLSKI OTWARTY TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN KUMITE I GRAPPLING - Golina 2014

  W niedzielę 19 stycznia 2014roku w Kawnicach odbył się 2 Otwarty Turniej Karate Kyokushin, którego organizatorem był nasz klub. Zawody odbyły się w konkurencjach Kumite oraz Grappling. Na macie pojawiło się 72 zawodników z między innymi z takich województw jak Wielkopolska, Kujawsko-Pomorsie, Pomorskie.
 • Nowy instruktor w klubie - Konin 2014

  Miło nam poinformować że od stycznia 2014 roku mamy w klubie nowego instruktora. Jakub Dąbrowski uzyskał uprawnienia instruktora dyscypliny karate oraz uprawnienia instruktora samoobrony. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu nowych sukcesów instruktorskich.
 • Keiko Osame - Konin 2014

  W poniedziałek (30.12.2013) spotkaliśmy się jak zwykle na treningu. Tego wieczoru był to jednak inny trening, był on poświęcony na podsumowanie mijającego roku. Przypominaliśmy sobie najważniejsze osiągnięcia jak i te porażki by na przyszłość wyciągnąć z nich wnioski. Całość odbyła się w miłej atmosferze przy gorącym kubku i zimnych zakąskach.

  Wszystkim ćwiczącym w naszym Klubie jak i sympatykom sztuk walki życzymy by Nowy 2014 Rok przyniósł wytrwałość w treningu i dążeniu do wyznaczonych celów a także dużo sukcesów zarówno w życiu codziennym jak i sportowym.

  OSU!!!