IV Otwarty OgólnoPolski Puchar w Kumite Karate Kyokushin - Konin 2014
W dniu 08.11.2014 rok w hali sportowej w Kawnicach odbył się IV Otwarty OgólnoPolski Puchar w Kumite Karate Kyokushin.
W zawodach uczestniczyło 124 zawodników z takich miast jak Poznań, Bydgoszcz, Czaplinek, Rogalinek , Konin -Regionalny Klub Kyokushin, Tuliszków, Zagórów, Konin Shoters, Konin Capuera, Biskupice , Łubowo, z różnych organizacji sportów walki min: Karate Kyokushinkan, IBK Kyokushin, IKO Kyokushin, Shindokai Karate, Karate Shotokan,Ju Jitsu,Capuera.
Organizatorem zawodów był Regionalny Klub Kyokushin Karate Konin. Hala Sportowa w Kawnicach znów była pełna kibiców, zawodników oraz VIPów. Licznie stawili się zarówno młodzi juniorzy jak i pełnoletni seniorzy.
Tuż po jedenastej rozpoczęły się zawody juniorów w graplingu. Twarde rundy walk eliminacyjnych w kumite były zaledwie wstępem do zaciekłej rywalizacji w finałach. Zawody zakończyły się finałami o godz. 18,30, po czym wręczono medale, dyplomy i puchary.
Rozstrzygnięto klasyfikację drużynową;
1Inowrocław 101 p 2Konin 79p
3Bydgoszc 46p
4 Czaplinek 34p
Wyniki Grappling:
6 lat do 21 kg
1Mikołaj Michalak Konin
2Mikołaj Dąbrowski Inowrocław
3Łukasz Aleszko Czaplinek
7 lat do20 kg
1Maksymilian Matuszewski Inowrocław
2Konrad Plaskota Inowrocław
3Mateusz Karolak Zagórów
7lat do 25 Kg
1Mikołaj Idziak Inowrocław
2Tomi Rzędziak Konin
3Piotr Tomaszewski Konin
7lat Powyżej 25 Kg
1Kamil Nowak Konin
2Jan Kudelewicz Konin
3Michał Wiatrowski Zagórów
8 lat pow. 40 kg
1Milan Piarowski Bydgoszcz
2Oliwier Ślebioda Inowrocław
3Karol Ławniczak Czaplinek
9-10 lat
1Duszyńska Daria Bydgoszcz
2Martyna Trudzińska Shoters Konin
10 lat do 40 kg
1Szymański Patryk Poznań
2Grabski Oskar Bydgoszcz
3Malinowski Sebastian Bydgoszcz
11-12 lat do 55kg
1Kałużny Szymon Tuliszków
2Sidyk Daniel Poznań
3Selewski Marcel Tuliszków
11-12 lat pow. 55
1Kubiaczyk Maurycy Poznań
2Rzędziak Nami Konin
3Maciej Szymczak Bydgoszcz
8-9 lat do 40 kg
1 Szymków Hubert Bydgoszcz
2Maćkowiak Hubert Inowrocław
3Janiszewski Kacper Tuliszków
8-9 lat do 30 kg
1Wojtczak Jakub Czaplinek
2Bolewicki Mateusz Inowrocław
3Borowicz Hubert Inowrocław
3Bazerski Kacper Inowrocław
9 lat do 40 kg
1Kniaziuk Julian Czaplinek
2Robiński Miłosz Inowrocław
3Wesołowski Mateusz Bydgoszcz
3Klauza Cezary Czaplinek
12-13 lat do 40 kg
1Siwiec Paweł Inowrocław
2Bartnikowski Jakub Bydgoszcz
3Jesiołowski Albert Tuliszków
3Machowski Jakub Poznań
13-14 lat + 55kg
1Mirowski Wojciech Czaplinek
2Czapczyk Mateusz Tuliszków
3Kozera Michał Czaplinek
3Zdunowski Aleksander Inowrocław
14-15Lat powyżej 60 kg
1Anton Kutsy Czaplinek
2Rympel Sebastian Konin
3Adam Kasprzak Konin
14-15 Lat do 60 kg
1Szymon Płóciennik konin
2Szymon Krawczyk Inowrocław
3arkadiusz Sowiński Bydgoszcz
Kumite;
6 lat do 21 kg
1 Łukasz Aleszko Czaplinek
2 Mikołaj Michalak Konin
3 Mikołaj Dąbrowski Inowrocław
3Michał Pstrong Inowrocław
7 lat do20 kg
1Maksymilian Matuszewski Inowrocław
2Mateusz Karolak Zagórów
3Konrad Plaskota Inowrocław
7 lat do 20 kg
1Pola Kilowska Inowrocław
2Klaudia Ślebioda Inowrocław
7lat do 25 Kg
1Tomi Rzędziak Konin
2Piotr Tomaszewski Konin
3Mikołaj Idziak Inowrocław
7lat Powyżej 25 Kg
1Michał Wiatrowski Zagórów
2Kamil Nowak Konin
3Jan Kudelewicz Konin
8 lat pow. 40 kg
1Oliwier Ślebioda Inowrocław
2Milan Piarowski Bydgoszcz
3Karol Ławniczak Czaplinek
3Karol Nowak Konin
9-10 lat
1Trybuś Oliwia Bydgoszcz
2Gralak Martyna Bydgoszcz
3Radziwicz Dominika Bydgoszcz
3Wiąz Amelia Łubowo
8-9 lat
1Kuls Maria Inowrocław
2Rogacz Urszula Łubowo
10 lat do 40 kg
1Pstrong Szymon Inowrocław
2Bartnikowski KacperBydgoszcz
3Szymański Patryk Poznań
3Darłak Jakub Czaplinek
11-12 lat do 55kg
1Kinowski Stanisław Inowrocław
2Kałużny Szymon Tuliszków
3Sidyk Daniel Poznań
3Wojteczko Oliwier Czaplinek
11-12 lat pow. 55
1Rzędziak Nami Konin
2Maciej Szymczak Bydgoszcz
3Kubiaczyk Maurycy Poznań
8-9 lat do 40 kg
1Maćkowiak Hubert Inowrocław
2Dąbek Patryk inowrocław
3 Szymków Hubert Bydgoszcz
3Janiszewski Kacper Tuliszków
Do 10 lat
1Stojecka Weronika Bydgoszcz
2Konieczna Anna Bydgoszcz
8-9 lat do 30 kg
1Bolewicki Mateusz Inowrocław
2Kwiatkowski Eryk Bydgoszcz
3Wojtczak Jakub Czaplinek
3Bazerski Kacper Inowrocław
9 lat do 40 kg
1Kubiak Adam Inowrocław
2Kniaziuk Julian Czaplinek
3Robiński Miłosz Inowrocław
3Wesołowski Mateusz Bydgoszcz
12-13 lat do 40 kg
1Siwiec Paweł Inowrocław
2Bartnikowski Jakub Bydgoszcz
3Jesiołowski Albert Tuliszków
3Machowski Jakub Poznań
13-14 lat + 55kg
1Mirowski Wojciech Czaplinek
2Zdunowski Aleksander Inowrocław
3Czapczyk Mateusz Tuliszków
3Kozera Michał Czaplinek
14-15Lat powyżej 60 kg
1Rympel Sebastian Konin
2Anton Kutsy Czaplinek
3Piotr Piersiak Poznan
14-15 Lat do 60 kg
1Szymon Płóciennik konin
2Szymon Krawczyk Inowrocław
3Arkadiusz Sowiński Bydgoszcz
3Mikołaj Czarpan Bydgoszcz
14-16Lat
1Lampert Zuzanna Rogalinek
2Paszek Aleksandra Konin
13 lat
1Pełczyńska Angelika Poznań
2Karasiewicz Wiktoria Łubowo
12 lat
1Kaczmarek Nikola Biskupice
2Koszak Daria Łubowo łubowo
16-17 lat open
1Kopaczewski Igor Zagórów
2Wojciechowski Adam Poznań
3Zaręba Marek Zagórów
3Prószyński Mariusz Zagórów
Senior open Old-boy
1Julian Kinowski Inowrocław
2Paweł Smogór Kyokushin Konin
3Kamil Frątczak Capuera Konin
Sędzią głównym był sensei Daniel Gorczyca- dziękujemy za wkład w rozegraniu turnieju oraz pozostałym sędziom. OSU
W zawodach uczestniczyło 124 zawodników z takich miast jak Poznań, Bydgoszcz, Czaplinek, Rogalinek , Konin -Regionalny Klub Kyokushin, Tuliszków, Zagórów, Konin Shoters, Konin Capuera, Biskupice , Łubowo, z różnych organizacji sportów walki min: Karate Kyokushinkan, IBK Kyokushin, IKO Kyokushin, Shindokai Karate, Karate Shotokan,Ju Jitsu,Capuera.
Organizatorem zawodów był Regionalny Klub Kyokushin Karate Konin. Hala Sportowa w Kawnicach znów była pełna kibiców, zawodników oraz VIPów. Licznie stawili się zarówno młodzi juniorzy jak i pełnoletni seniorzy.
Tuż po jedenastej rozpoczęły się zawody juniorów w graplingu. Twarde rundy walk eliminacyjnych w kumite były zaledwie wstępem do zaciekłej rywalizacji w finałach. Zawody zakończyły się finałami o godz. 18,30, po czym wręczono medale, dyplomy i puchary.
Rozstrzygnięto klasyfikację drużynową;
1Inowrocław 101 p 2Konin 79p
3Bydgoszc 46p
4 Czaplinek 34p
Wyniki Grappling:
6 lat do 21 kg
1Mikołaj Michalak Konin
2Mikołaj Dąbrowski Inowrocław
3Łukasz Aleszko Czaplinek
7 lat do20 kg
1Maksymilian Matuszewski Inowrocław
2Konrad Plaskota Inowrocław
3Mateusz Karolak Zagórów
7lat do 25 Kg
1Mikołaj Idziak Inowrocław
2Tomi Rzędziak Konin
3Piotr Tomaszewski Konin
7lat Powyżej 25 Kg
1Kamil Nowak Konin
2Jan Kudelewicz Konin
3Michał Wiatrowski Zagórów
8 lat pow. 40 kg
1Milan Piarowski Bydgoszcz
2Oliwier Ślebioda Inowrocław
3Karol Ławniczak Czaplinek
9-10 lat
1Duszyńska Daria Bydgoszcz
2Martyna Trudzińska Shoters Konin
10 lat do 40 kg
1Szymański Patryk Poznań
2Grabski Oskar Bydgoszcz
3Malinowski Sebastian Bydgoszcz
11-12 lat do 55kg
1Kałużny Szymon Tuliszków
2Sidyk Daniel Poznań
3Selewski Marcel Tuliszków
11-12 lat pow. 55
1Kubiaczyk Maurycy Poznań
2Rzędziak Nami Konin
3Maciej Szymczak Bydgoszcz
8-9 lat do 40 kg
1 Szymków Hubert Bydgoszcz
2Maćkowiak Hubert Inowrocław
3Janiszewski Kacper Tuliszków
8-9 lat do 30 kg
1Wojtczak Jakub Czaplinek
2Bolewicki Mateusz Inowrocław
3Borowicz Hubert Inowrocław
3Bazerski Kacper Inowrocław
9 lat do 40 kg
1Kniaziuk Julian Czaplinek
2Robiński Miłosz Inowrocław
3Wesołowski Mateusz Bydgoszcz
3Klauza Cezary Czaplinek
12-13 lat do 40 kg
1Siwiec Paweł Inowrocław
2Bartnikowski Jakub Bydgoszcz
3Jesiołowski Albert Tuliszków
3Machowski Jakub Poznań
13-14 lat + 55kg
1Mirowski Wojciech Czaplinek
2Czapczyk Mateusz Tuliszków
3Kozera Michał Czaplinek
3Zdunowski Aleksander Inowrocław
14-15Lat powyżej 60 kg
1Anton Kutsy Czaplinek
2Rympel Sebastian Konin
3Adam Kasprzak Konin
14-15 Lat do 60 kg
1Szymon Płóciennik konin
2Szymon Krawczyk Inowrocław
3arkadiusz Sowiński Bydgoszcz
Kumite;
6 lat do 21 kg
1 Łukasz Aleszko Czaplinek
2 Mikołaj Michalak Konin
3 Mikołaj Dąbrowski Inowrocław
3Michał Pstrong Inowrocław
7 lat do20 kg
1Maksymilian Matuszewski Inowrocław
2Mateusz Karolak Zagórów
3Konrad Plaskota Inowrocław
7 lat do 20 kg
1Pola Kilowska Inowrocław
2Klaudia Ślebioda Inowrocław
7lat do 25 Kg
1Tomi Rzędziak Konin
2Piotr Tomaszewski Konin
3Mikołaj Idziak Inowrocław
7lat Powyżej 25 Kg
1Michał Wiatrowski Zagórów
2Kamil Nowak Konin
3Jan Kudelewicz Konin
8 lat pow. 40 kg
1Oliwier Ślebioda Inowrocław
2Milan Piarowski Bydgoszcz
3Karol Ławniczak Czaplinek
3Karol Nowak Konin
9-10 lat
1Trybuś Oliwia Bydgoszcz
2Gralak Martyna Bydgoszcz
3Radziwicz Dominika Bydgoszcz
3Wiąz Amelia Łubowo
8-9 lat
1Kuls Maria Inowrocław
2Rogacz Urszula Łubowo
10 lat do 40 kg
1Pstrong Szymon Inowrocław
2Bartnikowski KacperBydgoszcz
3Szymański Patryk Poznań
3Darłak Jakub Czaplinek
11-12 lat do 55kg
1Kinowski Stanisław Inowrocław
2Kałużny Szymon Tuliszków
3Sidyk Daniel Poznań
3Wojteczko Oliwier Czaplinek
11-12 lat pow. 55
1Rzędziak Nami Konin
2Maciej Szymczak Bydgoszcz
3Kubiaczyk Maurycy Poznań
8-9 lat do 40 kg
1Maćkowiak Hubert Inowrocław
2Dąbek Patryk inowrocław
3 Szymków Hubert Bydgoszcz
3Janiszewski Kacper Tuliszków
Do 10 lat
1Stojecka Weronika Bydgoszcz
2Konieczna Anna Bydgoszcz
8-9 lat do 30 kg
1Bolewicki Mateusz Inowrocław
2Kwiatkowski Eryk Bydgoszcz
3Wojtczak Jakub Czaplinek
3Bazerski Kacper Inowrocław
9 lat do 40 kg
1Kubiak Adam Inowrocław
2Kniaziuk Julian Czaplinek
3Robiński Miłosz Inowrocław
3Wesołowski Mateusz Bydgoszcz
12-13 lat do 40 kg
1Siwiec Paweł Inowrocław
2Bartnikowski Jakub Bydgoszcz
3Jesiołowski Albert Tuliszków
3Machowski Jakub Poznań
13-14 lat + 55kg
1Mirowski Wojciech Czaplinek
2Zdunowski Aleksander Inowrocław
3Czapczyk Mateusz Tuliszków
3Kozera Michał Czaplinek
14-15Lat powyżej 60 kg
1Rympel Sebastian Konin
2Anton Kutsy Czaplinek
3Piotr Piersiak Poznan
14-15 Lat do 60 kg
1Szymon Płóciennik konin
2Szymon Krawczyk Inowrocław
3Arkadiusz Sowiński Bydgoszcz
3Mikołaj Czarpan Bydgoszcz
14-16Lat
1Lampert Zuzanna Rogalinek
2Paszek Aleksandra Konin
13 lat
1Pełczyńska Angelika Poznań
2Karasiewicz Wiktoria Łubowo
12 lat
1Kaczmarek Nikola Biskupice
2Koszak Daria Łubowo łubowo
16-17 lat open
1Kopaczewski Igor Zagórów
2Wojciechowski Adam Poznań
3Zaręba Marek Zagórów
3Prószyński Mariusz Zagórów
Senior open Old-boy
1Julian Kinowski Inowrocław
2Paweł Smogór Kyokushin Konin
3Kamil Frątczak Capuera Konin
Sędzią głównym był sensei Daniel Gorczyca- dziękujemy za wkład w rozegraniu turnieju oraz pozostałym sędziom. OSU