Kyokushin-kan Official Website

Kyokushin-kan Official Website

Kyokushin-kan EU Official Website

Kyokushin World Union Official Website

International Membership Information Page

Polska Strona Kyokushin-kan

Informacje o Kyokushin w Polsce - onekyokushin.pl

A A A

Międzynarodowy Obóz Karate Kyokushinkan - Tuchola 2007

W dniach 24-29 lipca jak co roku w Tucholi odbył się już V Międzynarodowy Obóz Letni Kyokushinkan. Uczestniczyło w nim 150 karateków z Polski i za granicy. Na obozie został przyjęty kolejny ośrodek, tym razem z Olsztyna, gdzie klub prowadzi Adam Jarzyna (1 kyu). Jak widać nasza organizacja ciągle się rozrasta i rozwija. Gośćmi z Japonii oraz głównymi instruktorami byli shihan Masahiro Kaneko (5 dan) oraz shihan Kunio Ishizawa (5 dan).

Nasz klub na obozie reprezentowali: Wiesław Więckowski (2 dan), Mateusz Więckowski (2 kyu), Weronika Więckowska (3 kyu), Arkadiusz Gwizd (3 kyu), Artur Kużma (4 kyu) oraz Bartosz Trąbalski (6 kyu).

Wydarzeniem na obozie było otrzymanie przez shihan Bogdana Jeremicza z rąk shihan Kaneko czarnego pasa z pięcioma złotymi belkami, na który to zasłużył sobie w Fukushimie pomyślnie zaliczają egzamin.

Na końcu obozu odbył się egzamin na kyu i dan. Poziom egzaminu rośnie z roku na rok, tym bardziej cieszymy się, że z wynikiem pozytywnym zdali go sempai Mateusz Więckowski na 1 kyu oraz sempai Weronika Więckowska na 2 kyu. WIELKIE GRATULACJE !!!

Oczywiście z niecierpliwością oczekujemy przyszłorocznego obozu, gdzie swoją obecnością prawdopodobnie zaszczyci nas szef Światowej Organizacji Kyokushinkan czyli nie kto inny jak Hatsuo Royama (9 dan).