Kyokushin-kan Official Website

Kyokushin-kan Official Website

Kyokushin-kan EU Official Website

Kyokushin World Union Official Website

International Membership Information Page

Polska Strona Kyokushin-kan

Informacje o Kyokushin w Polsce - onekyokushin.pl

A A A

Pokaz Karate 4 - Dni Goliny - Golina 2010

Kolejny raz, tym razem w Golinie Regionalny Klub Kyokushin Karate z Konina miał okazję zaprezentować pokaz swoich umiejętności. Pokaz ten był wyjątkowy, gdyż odbył się w mieście, gdzie od kilku lat funkcjonuje filia naszego klubu. Stąd też, Sensei Wiesław Więckowski (2dan) zdecydował się na debiutancki pokaz adeptów z Goliny. Na pokazie więc zaprezentowali swoje umiejętności zawodnicy z Goliny: Sebastian Hofman, który z Alicją Rybczyńską zademonstrował walkę w formule knockdown karate oraz Dominik Hofman, który pierwszy raz w życiu podszedł do testu Tameshiwari rozbijając z sukcesem pięć betonowych bloczków technikom Tetsui.

Na pokazie też nasz klub zademonstrował po raz pierwszy tameshiwari nogą. Sempai Krystian Kołodziejczak (2kyu) bez wcześniejszego przygotowania „pokonał” piszczelem sosnową deskę o wymiarach 50x50x1500 wzbudzając nieukrywany entuzjazm wśród publiczności.Poza tym tradycyjnie już zaprezentowaliśmy techniki KIHON, KUMITE i KATA.

Pokaz, ku naszemu zadowoleniu zgromadził tłum widzów i był nagradzany licznymi, gromkimi oklaskami. Nie obyło się też bez nieprzewidzianych niespodzianek zarówno ze strony widzów, jak i kilku nieprzewidzianych okoliczności technicznych. Wszystko zobaczycie na załączonym materiale wideo z pokazu. Zapraszamy do obejrzenia filmu.