Kyokushin-kan Official Website

Kyokushin-kan Official Website

Kyokushin-kan EU Official Website

Kyokushin World Union Official Website

International Membership Information Page

Polska Strona Kyokushin-kan

Informacje o Kyokushin w Polsce - onekyokushin.pl

A A A

Seminarium Karate Kyokushin - Warszawa 2011

27 sierpnia 2011 roku dzięki zaproszeniu Country Representative Macieja Misiaka dwoje naszych instruktorów sensei Wiesław Więckowski oraz Radosław Napierała miało możliwość uczestniczenia w seminarium Karate Kyokushin.

Głównym instruktorem w podczas seminarium był Country Representative Iko Sosai Maciej Misiak. Zajęcia prowadzili również Sensei Tomasz Boruc, Sensei Przemysław Stempień oraz Aspirant Senpai Piotr Szajewski.

W pierwszej części seminarium zostały przećwiczone podstawowe elementy kihon jak i podstawy walki kijem BO. Dodatkowo podczas zajęć technicznym zaprezentowane zostały techniki Renraku oraz kata Bassai Dai.

W drugiej części zostały zaprezentowane i przećwiczone techniki samoobrony. Podczas których była możliwość przećwiczenia technik interwencyjnych, sprowadzania do parteru oraz technik bokserskich.

Seminarium odbyło się na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Miejmy nadzieję, że nie było to ostatnie takiego rodzaju przedsięwzięcie i już niedługo spotkamy się na następnym seminarium.

Pozdrawiamy OSU!