Polska Strona Kyokushin-kan

Informacje o Kyokushin w Polsce - onekyokushin.pl

A A A

Ogólnopolski Turniej Karate Juniorów we Włocławku - 19.12.2015

Dnia 19 grudnia 2015r odbył się we Włocławku Ogólnopolski Turniej Karate Juniorów IKO w kata oraz kumite według przepisów Polskiego Związku Karate, którego nasz klub jest członkiem. Nasz klub we Włocławku reprezentowało 5 zawodników. Wszyscy startowali w kategorii kumie.

Tomi Rzędziak zajął 5 miejsce w kat. do 9lat, do 11 lat Jakub Krucki minimalnie przegrał walkę o wejście do ćwierć finałów i ostatecznie uplasował się na 6-tej pozycji. Nami Rzędziak w kategorii do 13 lat przegrał swoją walkę z zawodnikiem o głowę wyższym i zajął ostatecznie 5 miejsce. Aleksandra Paszek przegrała walkę o wejście do finału z mistrzynią Polski w kategorii do 14 lat, za to w pięknym stylu wygrała przez wazari walkę o trzecie miejsce. Sebastian Rympel aby wejść do finału stoczył cztery wygrane pojedynki. Do walki finałowej stanął obity, ale pewny siebie i pełen ducha walki. W ostatecznej rozgrywce jednak przegrał, zdobywając drugie miejsce.

Turniej był doskonale zorganizowany. Startowało ponad 240 osób , a turniej zakończył się o 20:00. Start w tych zawodach był zwięczeniem startów naszego klubu w 2015r. Na pamiątkę startu zawodnicy od naszego klubu miniaturowe kimona.