Kyokushin-kan Official Website

Kyokushin-kan Official Website

Kyokushin-kan EU Official Website

Kyokushin World Union Official Website

International Membership Information Page

Polska Strona Kyokushin-kan

Informacje o Kyokushin w Polsce - onekyokushin.pl

A A A

Sportowe Zakończenie Roku - Konin 2010

Tradycyjnie już u schyłku roku odbyła sportowa gala podsumowująca najważniejsze wydarzenia mijających 12 miesięcy. Tym razem odbyła się ona w mikołajki tj. 06 grudnia z zaproszenia Prezydenta Kazimierza Pałasza skorzystało ponad 150 najlepszych w mieście sportowców, trenerów i działaczy. Właśnie oni oraz zaproszeni goście, kibice i opiekunowie najmłodszych sportowców wypełnili salę widowiskową Konińskiego Domu Kultury. Wśród wyróżnionych osób znaleźli się również reprezentacji naszego klubu.
Sempai Justyna Rybczyńska oraz Sempai Maciej Rybczyński zostali wyróżnieni jako zawodnicy natomiast Sensei Wiesław Więckowski został wyróżniony jako trener.

W trakcie uroczystości wyświetlany był film, który prezentował ostatni rok w wykonaniu sportowców z okręgu konińskiego. Materiał ten został poświęcony niemalże wszystkim organizacjom sportowym z Konina. Na koniec gali reprezentacja składająca się z konińskich sportowców prowadzona przez trenera szermierki Tadeusza Pigułę wręczyła kwiaty ustępującemu prezydentowi Kazimierzowi Pałaszowi. Gest ten był podziękowaniem za wieloletni wkład prezydenta miasta Konina w rozwój sportu w naszym mieście.